Školenia

Školenia v oblasti manažérskych systémov

Praktické školenia najdôležitejších ISO noriem

Pravidelne pre vás realizujeme praktické školenia dôležitých noriem a štandardov kvality.

Špecializujeme sa najmä na školenia manažérskych systémov ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 37001, vrátane noviniek v daných normách.

Školenia realizujeme v úzkej skupine do 20 účastníkov.

Školenia prednášajú dlhoroční konzultanti a certifikační audítori v oblasti manažérskych systémov.

Aktuálne termíny školení

Na základe rozhodnutia krízového štábu SR z pondelku 28.9.2020 sme nútení zrušiť kurz Systém manažérstva kvality, environmentu a BOZP podľa noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001 v dňoch 7.-9. október 2020 nakoľko od 1. októbra nebude možné organizovať akékoľvek hromadné podujatia s výnimkou obradov, ako je sobáš, krst či svadba, ako aj s výnimkou podujatí, ktorých konanie stanovuje zákon (zasadnutia štátnych a samosprávnych orgánov, súdov a podobne). Hromadné podujatia bude možné organizovať len v tom prípade, ak všetci účastníci budú mať potvrdenia o negatívnom výsledku RT-PCR testu na COVID-19 nie staršie ako 12 hodín.

Veľmi sme sa tešili, že sa konečne osobne stretneme a podobne aj mnohí z Vás, avšak za uvedených podmienok žiaľ nie je možné momentálne kurz organizovať.

Účastníci školenia, ktorí ste už uhradili zálohové platby, tieto Vám pošleme späť a ostatných prosíme, aby ste nám úhrady už neposielali a považovali zaslané zálohové faktúry za irelevantné.

Ak je pre Vás nevyhnutné absolvovanie uvedeného školenia v blízkej budúcnosti, neváhajte nás kontaktovať (zvážime iné možné formy školenia).

Každopádne veríme, že sa uvidíme na najbližšom našom školení hneď ako to bude možné, určite Vás budeme v tejto veci informovať, avšak vzhľadom na nie celkom priaznivú prognózu je predpoklad až niekedy v roku 2021.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým momentálne hlavne veľa zdravia!

Systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015 (norma a interný audit)

Program školenia

Aktuálnu anotáciu ku školeniu s podrobnými informáciami nájdete na tejto stránke, akonáhle bude zverejnený termín školenia.

Nezáväzná prihláška na školenie

Prihláste sa na školenie. Obratom vám pošlete podrobné informácie a podrobný program školenia.

 

0
rokov skúseností v oblasti certifikácií
0
rokov skúseností materskej spoločnosti ELBA, a.s.
0 +
vydaných certifikátov